سفارش طراحی اپلیکیشن ios

سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و ios
سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن اندروید و ios

 

 

۵ مزیت داشتن اپلیکیشن ios برای کسب و کار شما :

آیا شما واقعا نیاز به ساخت اپلیکیشن ios برای کسب و کار خود دارید ؟ فرقی نمی کند که کسب و کارشما کوچک ، متوسط یا بزرگ است ، باید وارد دنیای موبایل شوید.

مردم ، بخصوص جوان ها دائما از طریق موبایل برای جستجو و چرخیدن در دنیای وب استفاده می کنند و اگر شما در این تکنولوژی حرفی برای گفتن نداشته باشید این فرصت را از دست خواهید داد .

اما داشتن یک سایت رسپانسیو برای تلفن همراه کافی است ؟ خیر .

با یک اپلیکیشن ios ، شما نتایجی بدست خواهید آورد که هیچ وقت نمی توانید تنها با یک وب سایت ریسپانسیو بدست آورید .

نکته اول اینکه زمانی که یک اپلیکیشن ios دانلود می شود در موبایل کاربر باقی می ماند در حالی که وب سایت خیر !

چرا شما نیاز به ساخت اپلیکیشن ios برای کسب و کار خود دارید ؟

رسیدن به درک مزایای واقعی ساخت یک برنامه آی او اس برای کسب و کار ، شما را در رسیدن به پاسخ کمک می کند :
۱- افزایش جذابیت برای مشتریان :
هنگامی که شما یک اپلیکیشن ios دارید ، این امکان برای شما فراهم است که به سادگی محصولات و خدمات خودتان را به مشتریان نمایش دهید . هر زمان که آن ها بخواهند می توانند با چند لمس ساده تمام اطلاعاتی را که میخواهند بدست آورند .
و هنگامی که محتوی شما بروزرسانی می شود ، مشتری با یک نگام اجمالی از محصولات یا خدمات جدید شما مطلع می شود . این روند جذابیت و هیجان برای اینکه چک کنند چه چیزی بروز شده است برای مشتریان بوجود می آورد.
۲- افزایش تعامل با مشتریان :
بیشتر مشتریان نمی توانند در مقابل وسوسه یک قیمت خوب یا تخفیف بزرگ مقاومت کنند .و این دقیقا همان چیزی است که شما میتوانید با نرم افزار آی او اس خود انجام دهید .
تعاملات خود را با مشتریانتان از طریق تخفیفات و پیشنهادات شگفت انگیز در زمان های مشخص افزایش دهید .شما میتوانید از اطلاعات فردی و مکانی مشتریانتان برای دادن پیشنهاد های موثر تر استفاده کنید .
۳- ارتقا و ترویج کسب و کار :
فرض کنید شما یک بوتیک لباس در یک مکان پر رفت و آمد دارید . شما می دانید که بسیاری از مشتریان هر روز در بازار ها در حال راه رفتن هستند . چگونه باید مشتریان جدید بدست آورد و مشتریان قدیم را نگه داشت ؟
داشتن اپلیکیشن ios شما و کسب و کارتان را در رسیدن به این هدف یاری می کند .داشتن برنامه ios یک راه ساده برای ترویج کسب و کار شماست .
۴- ارائه پشتیبانی مناسب :
اغلب پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات مشتریان کار دشواری است . در صورتی که شما یک اپلیکیشن ios داشته باشید این کار خیلی آسان می شود .ساخت یک اپلیکیشن ios ارتباط مشتریانتان را با شما راحت تر می کند و این در نهایت رضایت مشتریانتان را در پی خواهد داشت .

۵- تضمین سهولت :
کاربران امروز به دنبال دسترسی سریع و بی دردسر هستند . آنها برای جستجو بجای اینکه کامپیوتر خود را روشن کنند و به اینترنت متصل شوند ترجیح میدهند از گوشی هوشمند خود استفاده کنند . شما برای برآورده کردند این نیاز مشتریان نیاز دارید با طرح و برنامه وارد این عرصه شوید .
قبل از اینکه به فکر ساخت اپلیکیشن ios برای کسب و کارتان بیفتید باید تصمیم بگیرید میخواهید اپلیکیشن چه کاری برای شما انجام دهد .
و هنگامی که تصمیم گرفتید ابتدا محتوی اولیه شامل : تصاویر ، محتوا ، لوگو و … را آماده کنید . سپس طراحی حرفه ای اپلیکیشن خود را به ما بسپارید .
ازین به بعد به دنبال تامین محتوای بروز برای اپلیکیشن موبایل خود باشید تا هرروز بر جذابیت و تازگی شما برای مخاطبانتان افزوده شود .
و پشتیبانی قوی ما را نیز در کنار خودتان خواهید داشت .

 

برای سفارش طراحی و ساخت اپلیکیشن ios فروشگاهی ، خبری ، نیازمندی ، کاتالوگ و …. با ما تماس حاصل نمایید .
شرکت موبایل پروگرام قادر به طراحی همزمان اپلیکیشن اندروید و آی او اس را به صورت Native می باشد.

 

آدرس : مشهد – خیابان دکتر بهشتی ۴۰ – پلاک ۲۵۳
تلفن : ۰۹۱۵۲۴۴۴۴۷۰
موبایل پروگرام

MobileProgram.ir