معرفی ۱۰ لانچر برتر اندروید

Launchers For Android

معرفی ۱۰ لانچر برتر برای اندروید

اولین کاری که کاربران بعد از خرید گوشی جدید خود انجام می دهند، شخصی سازی بخش های مختلف آن است. این شخصی سازی می تواند شامل: تغییر رینگتون تماس ها ، بکگراند، تنظیم نوتیفیکشن و … باشد. اما در حال حاضر برای کسانی که می خواهند، در شخصی سازی اسمارتفون خود قدمی فراتر بگذارند لانچرهایی طراحی شده است که به کاربران امکان را می دهند تا به سطوح بی نظیری از شخصی سازی در روت گوشی دست یابند. اگر شما زیاد با ماهیت لانچرها آشنا نیستید و یا برای مدت زمان طولانی از یک لانچر استفاده کرده اید و نیاز به تنوع دارید می توانید با مطالعه این مقاله با ۱۰ لانچر برتر و پرطرفدار  اندروید آشنا شوید.

Arrow Launcher

Arrow Launcher

اَررو لانچر از تولیدات ماکروسافت برای اندروید است که بر روی ساده سازی و فراهم کردن یک تجربه راحت و معنادار برای کاربران تمرکز کرده است. این لانچر امکانات کمی برای شخصی سازی دارد چرا که ایده اصلی آن در جهت شخصی سازی نبوده، بلکه در پی آن است تا پرکاربردترین برنامه های را در اختیار کاربران قرار دهد تا کاربران بتوانند در اسرع وقت به برنامه های دلخواه خود دست پیدا کنند. درست است که این لانچر خیلی قابلیت های زیادی در جهت شخصی سازی ندارد اما امکاناتی همانند اولویت بندی برنامه ها و پشتیبانی از بسته آیکون ها را در اختیار شما می گذارد.

Apex Launcher

Apex Launcher

اپکس لانچر توانست به خاطر ارائه حجم زیادی از امکانات شخصی سازی، پس از مدت کوتاهی طرفداران بسیار زیادی پیدا کند. البته که این لانچر علاوه بر بومی سازی آیکون ها امکاناتی در اختیار شما می گذارد که به وسیله آن می توانید هرچیزی را در هر لایه ایی از صفحه هوم اسکرین خود، شخصی سازی کنید. به علاوه موارد گفته شده گزینه حرفه ایی همچون حرکات و همپوشی بیشتر ویجت ها را هم در اختیار کاربران می گذارد.

Google Now Launcher

Google Now Launcher

اگر شما وسیله ایی همانند اسمارتفون نکسوس دارید که اندروید را اجرا می کند پس این لانچر را بطور پیش فرض بر روی دستگاه خود دارید. در غیر این صورت می توانید این برنامه را از طریق Play Store دانلود کنید. این برنامه هم یکی دیگر از برنامه های لانچر است که با وجود اینکه حجم زیادی از بومی سازی را برای دستگاه شما ارائه نمی کند اما به جای آن بر روی مرکزیت بخشیدن به گوگل برای کاربران تمرکز می کند. با وجود گزینه های کم این لانچر استفاده از این لانچر برای کاربران بسیار مطلوب و تجربه خوبی می باشد.

C Launcher

C Launcher

اگر به دنبال سرعت بالا هستید حتما C Launcher را امتحان کنید چرا که استفاده از آن فقط یه دقیقه از وقت شما را می گیرد. اگرچه این نرم افزار دارای امکانات کمی در زمینه بومی سازی است اما به اندازه گوگل و ماکروسافت ساده نیست و امکان بومی سازی های بیشتری به نسبت این دو ارائه می دهد. برخلاف آنچه که به نظر می رسد این برنامه فقط دارای تم است اما در عوض تم های ارائه شده توسط این نرم افزار سبک و کم مصرف می باشند.

GO Launcher Z

GO Launcher

گو لانچر بخاطر استقبال زیاد کاربران نیاز به معرفی ندارد. این برنامه پس از ارائه شدن بین ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون بار توسط کاربران دانلود شده است. اگر به صفحه نمایش علاقه دارید گو لانچر دقیقا همان چیزی است که می تواند بیشترین گزینه ها را در اختیار شما بگذارد. این لانچر صفحه نمایش هاییهمچون تم ها بازی ها و فیلم های دیزنی و بسته های آیکون را بر اساس اندازه صفحه خانگی، اختیار شما می گذارد. علاوه بر موارد گفته شده این برنامه چیزهایی همانند حرکات و اثرگذاری بر ری صفحه نمایش را با تعویض صفحه ایجاد می کند که بسیار جذاب و زیبا به نظر می رسد.

Smart Launcher 3

Smart Launcher 3

 

یکی از لانچرهای ساده و در عین حال سریع اسمارت لانچر ۳ می باشد. اگرچه ارائه منابع این لانچر کم است اما این لانچر بیشتر بر روی بسته آیکون، پشتیبانی از صفحه نمایش و اعلام نوتیفیکیشن هایی همانند ایمیل ها و مسیج های وارده تمرکز دارد.  این برنامه با یک ضربه فعال می شود و ضربه دوتایی بر روی آن موجب راه اندازی ثانویه برنامه می گردد.

TSF Launcher 3D Shell

TSF Launcher

این لانچر یکی از پر زرق و برق ترین و زیباترین لانچرهای موجود است که بومی سازی را از طریق لانچر نصب می کند و تمرکز اصلی آن بر روی هر چیزی سه بعدی است.TSF انواع مختلفی از ویژگی ها و پوشه های پویا با مجموعه ایی از حرکات و پشتیبانی از صفحه نمایش و بسته آیکون را ارائه می دهد. اگر به دنبال زیبایی های فوق العاده جذاب هستید حتما از این لانچر استفاده کنید.

ZenUI Launcher

ZenUI Launcher

این لانچر توسط شرکت ایسوس طراحی شده است و در گوشی ZenUI به کار رفته است. و برای سفارشی سازی اسمارتفون شما مجموعه ایی از تم های مختلف را ارائه می دهد. اما می توان پرطرفدارترین ویژگی آن را گروه بندی هوشمند برنامه های کاربردی بر اساس نوع عملکرد این برنامه ها و یافتن سریع آن ها دانست.ان واع دیگری از آپشن های شخصی سازی برای فولدرها، فونت و سایزو اثر انیمیشن مختلف آن ها وجود دارد. و همچنین به لطف قابلیت پیش نمایشی که ایسوس در اختیارتان می گذارد شما می توانید قبل از اپلای کردن یک حالت پیش نمایشاز آین تغییرات را در گوشی خود ببینید.

Action Launcher 3

Action Launcher 3