شکستن رکورد دانلود اپ استور توسط اپلیکیشن اندروید پوکمون گو

Pokemon Go
Pokemon Go

 

 

شاید پوکمون گو همچنان به انتشار جهانی نرسیده و بازیکن ها هم از سرورهای ضعیفش شاکی باشند اما این مشکلات نتوانسته تا جلوی رکوردشکنی های بازی را بگیرد. از شکستن فروش سهام در یک روز بگیرید تا تبدیل شدن به محبوب ترین بازی آمریکا، همگی نشان می دهند پوکمون گو پای خود را از قالب یک اپلیکیشن معمولی فراتر گذاشته و باید آن را پدیده بنامیم.

بر اساس گزارشات جدیدی که از بازی به دست رسیده، این عنوان توانسته در هفته ابتدایی خود رکورد دانلود App Store را بشکند. به بیانی دیگر، اگر برای تمامی اپلیکیشن های اپ استور تنها هفت روز اول انتشارشان را در نظر بگیریم، پوکمون گو بیش از بقیه دانلود شده است. متاسفانه هنوز رقم دقیقی به دست نرسیده و باید تا انتشار جزییات بیشتر صبر کرد.

بد نیست بدانید چند روز پیش هم تحلیل گر شرکت نیدهام Laura Martin گزارش داده بود اپل ۳۰ درصد از درآمد هر خرید درون برنامه پوکمون گو را روی دستگاه های iOS در اختیار داشته و آن ها می توانند با این بازی تنها طی دو سال، ۳ میلیارد دلار درآمدزایی کنند.

داده های موسسه Sensor Tower هم خبر می دهند مردم امریکا زمان خود را حتی بیشتر از فیسبوک و واتس اپ صرف تجربه بازی پوکمون گو می نمایند. بد نیست بدانید پوکمون گو یک عنوان رایگان است و بازی با استفاده از پرداخت های درون برنامه ای خود می تواند سودآوری کند.

دانلود نسخه اندروید از گوگل پلی

دانلود نسخه ios از اپ استور

 

 

دیدگاه خود را منتشر کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *